Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 14.12.2019, 05:09

КЗ "Великознам’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Миксике -Прангліміне-2016

Завершился региональный этап соревнований Миксике среди Запорожской, Херсонской и Николаевской областей.
Итоговая таблица
 
Запорізький регіон
                         Регіональний фінал 24 січня 2016 року (94 уч)


1-3 клас, Чомучки
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Микита Сапронов Запорізька м.Запоріжжя Запорізька гімназія №31 3б клас 10623 (!!!) 1946 1882 1885 2706 2204
2. Кирило Мигуля Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3б клас 4364 664 620 791 1787 502
3. Микита Побережний Херсонська м.Херсон Херсонська гімназія № 1 2г клас 4152 900 768 773 995 716
4. Ілля Гац Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 3a клас 3960 977 681 688 1362 252
5. Анна Стаднік Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 3575 612 528 557 1326 552
6. Артем Прусенко Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3a клас 3346 916 666 825 490 449
7. Нікіта Іващенко Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3в клас 3318 459 452 442 1546 419
8. Анастасія Костюченко Херсонська Чаплинський р-н Шевченківська ЗОШ 3 клас 2999 596 508 429 1039 427
9. Дар’я Дмитрієва Запорізька Веселівський р-н Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст №1 3б клас 2985 639 608 512 866 360
10. Микита Кондратюк Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 3б клас 2814 612 544 405 1026 227
11. Бібілеішвілі Олександра Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 3 клас 2749 686 543 591 450 479
12. Костянтин Комаров Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3в клас 2719 515 545 496 779 384
13. Даніїл Хан Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 3a клас 2477 506 458 428 704 381
14. Лілія Карабіновська Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 2351 559 522 431 590 249
15. Олексій Литвинчук Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 2а клас 2347 596 430 398 548 375
16. Богдан Чиговський Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст №46 3a клас 2022 505 441 532 313 231
17. Захар Грудзь Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 1б клас 748 195 183 184 101 85
18. Олександр Глухов Херсонська Скадовський р-н Скадовський НВК «Академічна гімназія» 1б клас 78 8 52 0 18 0
Сеньйори, жінки
Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Олена Калінінська Запорізька Михайлівський р-н Михайлівська ЗОШ №3 Учитель 8082 1413 1607 1084 1866 2112
2. Світлана Перевишко Херсонська Генічеський р-н Новоолексіївська ЗОШ І-ІІІ ст №1 Дорослий 7252 1150 1268 1022 1304 2508
3. Наталія Кучеренко Запорізька м.Енергодар Енергодарська МАН Учитель 7071 1414 1553 1095 1494 1515
4. Оксана Фоміна Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам'янсько-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Учитель 6937 975 1134 952 1338 2538
5. Тамара Халімоненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 6931 1223 1132 949 1267 2360
6. Надія Стовбовенко Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5922 1087 1360 950 1344 1181
7. Лариса Верхогляд Херсонська Великоолександрівський р-н Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5796 1036 946 814 1117 1883
8. Аліса Святун Запорізька Мелітопольський р-н Терпіннівська ЗШ Учитель 5528 906 1063 759 904 1896
9. Ірина Геніх Миколаївська м.Миколаїв Миколаївська ЗОШ №19 Учитель 5112 1002 876 719 978 1537
10. Ольга Миколаївна Херсонська м.Каховка Каховська ЗОШ І-ІІІ ст №4 Дорослий 4356 853 1152 389 1091 871
11. Світлана Кравчук Херсонська Каланчацький р-н Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 3725 804 886 560 524 951


Сеньйори, чоловіки

Місце Ім’я Область Район/місто Школа/команда Клас Результат 1. 2. 3. 4. 5.
1. Ігор Лахтіонов Запорізька Мелітопольський р-н Новгородківська ЗШ Учитель 9765 1654 2071 1727 1758 2555
2. Максим Халімоненко Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Великознам'янська ЗОШ І-ІІ ст №4 Учитель 8145 1479 1708 1207 1384 2367
3. Александр Жук Запорізька м.Запоріжжя Запорізька СЗОШ-інтернат «Джерело» Учитель 8066 1533 1582 1313 1219 2419
4. Сергій Ковальов Запорізька Михайлівський р-н Бурчацька СШ І-ІІІ ст Джерело Учитель 6344 1122 1186 1087 1217 1732
5. Анатолій Куниця Запорізька Мелітопольський р-н Спаська ЗОШ Учитель 5645 900 1034 944 988 1779
6. Олександр Чубчик Миколаївська Новоодеський р-н Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст Дорослий 5038 736 894 642 1182 1584
7. Євген Бонзарев Запорізька Кам'янсько-Дніпровський р-н Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія» Учитель 2932 608 504 523 292 1005
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КАМ’ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОЇ РДА
  • Кам'янсько-Дніпровськазагальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
  • Заповітне
  • Великознам’янська загальноосвітня школа № 2
  • Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія"
  • Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 2
  • Водянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст №1 ім.Ф.О.Окатенка"

  • Copyright MyCorp © 2019
    Сайт створено у системі uCoz